Vyhledávač kurzů


Veřejné zakázky a odpovědné zadávání
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Judikatura ke správnímu řádu v praxi obcí a krajů
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:



Zákon o obcích a předpisy související - pokročilý modul
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Občanský zákoník a obce - základní modul
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Zákon o obcích a předpisy související - základní modul
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Občanský zákoník a obce - pokročilý modul
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Uzavírání smluv obce podle občanského zákoníku
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Elektronická komunikace ve veřejných zakázkách
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:



Právní režim krizového řízení z hlediska obcí
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:



Státní podpory de minimis
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:



Pracovně právní agenda obcí
10.08.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:



Elektronizace veřejné správy
18.08.2020 - Dobříš (okres Příbram)
Lektor: Jan Frk,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
21.08.2020 - Praha 5
Lektor: JUDr. Jan Šťastný,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul 1/2
01.09.2020 - Hranice (okres Přerov)
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul 2/2
02.09.2020 - Hranice (okres Přerov)
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
03.09.2020 - Ústí nad Orlicí (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Stanislav Loskot,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
03.09.2020 - Třebíč (okres Třebíč)
Lektor: Mgr. Jitka Padrnosová Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Hospodaření a nakládání s majetkem obce
03.09.2020 - Litoměřice (okres Litoměřice)
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
03.09.2020 - Hořovice (okres Beroun)
Lektor: Petra Urbanová,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Správní řád od A do Z - Doručování
03.09.2020 - Prostějov (okres Prostějov)
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Péče o zeleň, krajinu a přírodu
03.09.2020 - Mnichovo Hradiště (okres Mladá Boleslav)
Lektor: Mgr. Pavel Drahovzal,
Kontaktní osoba: PhDr. Marcela Štiková,
Anotace kurzu

Zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
04.09.2020 - Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Stanislav Loskot,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Místní poplatky v praxi obcí: Správa místních poplatků dle daňového řádu – zvláštní část
08.09.2020 - Jihlava (okres Jihlava)
Lektor: Mgr. et Ing. Radka Malinová,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Strategické plánování
08.09.2020 - Žamberk (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Josef Miškovský Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Základní principy fungování obce
08.09.2020 - Plzeň (okres Plzeň)
Lektor:
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Agenda přestupků v podmínkách územních samosprávných celků
08.09.2020 - Ústí nad Labem-město
Lektor: JUDr. Milan Cigánek LL.M.,
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Mareš,
Anotace kurzu


Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
10.09.2020 - Litoměřice (okres Litoměřice)
Lektor: Mgr. Vít Křížka,
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Mareš,
Anotace kurzu


Stavební zákon v praxi územních samosprávných celků
10.09.2020 - Chomutov (okres Chomutov)
Lektor: Ing. Vladimíra Helebrantová,
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Mareš,
Anotace kurzu

Zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
10.09.2020 - Holice (okres Pardubice)
Lektor: Antonín Metál MPA,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Místní poplatky v praxi obcí: Správa místních poplatků dle daňového řádu – obecná část
10.09.2020 - Praha
Lektor: JUDr. Daniel Hušek,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Agenda oprávněných úředních osob
10.09.2020 - České Budějovice (okres České Budějovice)
Lektor: JUDr. Hana Dvořáková MBA,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Stavební zákon v praxi územních samosprávných celků
10.09.2020 - Blansko (okres Blansko)
Lektor: JUDr. Stanislava Neubauerová, JUDr. Jana Vašíková,
Kontaktní osoba: Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Územní plánování v praxi územních samosprávných celků
10.09.2020 - Český Krumlov (okres Český Krumlov)
Lektor: Ing. Tomáš Sklenář,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Právní předpisy a trestně právní odpovědnost
10.09.2020 - Vážany nad Litavou (okres Vyškov)
Lektor: František Lukl,
Kontaktní osoba: PhDr. Marcela Štiková,
Anotace kurzu

Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
15.09.2020 - Odry (okres Nový Jičín)
Lektor: PhDr. Irena Hajzlerová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu


Zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
15.09.2020 - Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Lektor: Antonín Metál MPA,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu


Projektové řízení
15.09.2020 - Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Lektor: Mgr. Aleš Přichystal,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Průvodce veřejnými zakázkami – praxe při zadávání veřejné zakázky
15.09.2020 - Plzeň (okres Plzeň)
Lektor: JUDr. Martin Kakrda,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Finanční kontrola ve veřejné správě
15.09.2020 - Ostrava
Lektor: Mgr. Andrea Vuongová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Agenda oprávněných úředních osob
15.09.2020 - Strakonice (okres Strakonice)
Lektor: JUDr. Eva Šarapatková,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
15.09.2020 - Brno
Lektor: Mgr. Vít Křížka,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
17.09.2020 - Šternberk (okres Olomouc)
Lektor: PhDr. Irena Hajzlerová,
Kontaktní osoba: Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Elektronizace veřejné správy
17.09.2020 - České Budějovice (okres České Budějovice)
Lektor: Ing. Tomáš Lechner Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
17.09.2020 - Třebíč (okres Třebíč)
Lektor: Mgr. Jitka Padrnosová Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Stavební zákon v praxi územních samosprávných celků
17.09.2020 - Nový Bydžov (okres Hradec Králové)
Lektor: Ing. Miroslav Vohlídal,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Místní poplatky v praxi obcí - Zákon o místních poplatcích
17.09.2020 - Jihlava (okres Jihlava)
Lektor: Mgr. et Ing. Radka Malinová,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul 1/2 (dvoudenní kurz 22.9. a 20.10.)
22.09.2020 - Sezemice (okres Pardubice)
Lektor: Mgr. et Ing. David Bohadlo Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Elektronizace veřejné správy
22.09.2020 - Zábřeh (okres Šumperk)
Lektor: Jan Frk,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Rozpočtové hospodaření obcí
22.09.2020 - Šenov (okres Ostrava-město)
Lektor: Ing. Miroslav Matej Ph.D.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu


Elektronizace veřejné správy
22.09.2020 - Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Lektor: Ing. Tomáš Lechner Ph.D.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu


Úřední deska přehledně a v příkladech
22.09.2020 - Brno
Lektor: Antonín Metál MPA,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul
24.09.2020 - Příbram (okres Příbram)
Lektor: JUDr. Simeona Zikmundová,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Úřední deska přehledně a v příkladech
24.09.2020 - Doloplazy (okres Prostějov)
Lektor: Antonín Metál MPA,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Správa živnostenského podnikání pro pokročilé
24.09.2020 - Pardubice
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
24.09.2020 - Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Michal Desenský,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Místní poplatky v praxi obcí - Zákon o místních poplatcích
24.09.2020 - Znojmo (okres Znojmo)
Lektor: Mgr. et Ing. Radka Malinová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z - Judikatura v praxi územních samosprávných celků
24.09.2020 - České Budějovice (okres České Budějovice)
Lektor: JUDr. Milan Cigánek LL.M.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul
25.09.2020 - Příbram (okres Příbram)
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Krizové řízení na úrovni obcí v praxi
29.09.2020 - Praha
Lektor: Ing. Karel Malinovský,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
29.09.2020 - Kutná Hora (okres Kutná Hora)
Lektor: Mgr. Jan Schwaller,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Občanský zákoník – smluvní agenda pro obce 2/2
30.09.2020 - Praha
Lektor: Mgr. Ludvík Matoušek,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Agenda oprávněných úředních osob
30.09.2020 - Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Sociální služby z pohledu obcí a krajů
01.10.2020 - Český Krumlov (okres Český Krumlov)
Lektor: Mgr. Ilona Kolářová,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Úřední deska přehledně a v příkladech
01.10.2020 - Praha
Lektor: JUDr. Jan Horník Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Správní řád od A do Z - Judikatura v praxi územních samosprávných celků
01.10.2020 - Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Lektor: JUDr. Milan Cigánek LL.M.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
01.10.2020 - Velvary (okres Kladno)
Lektor: Petra Urbanová,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Úřední deska přehledně a v příkladech
01.10.2020 - Chomutov (okres Chomutov)
Lektor: Antonín Metál MPA,
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Mareš,
Anotace kurzu

Pracovně právní agenda obcí
06.10.2020 - Plzeň 3
Lektor: JUDr. Martin Kupec Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Úvod do práva pro neprávníky
06.10.2020 - Jihlava (okres Jihlava)
Lektor: Mgr. David Slováček,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Průvodce veřejnými zakázkami – praxe při zadávání veřejné zakázky
06.10.2020 - Ostrava
Lektor: JUDr. Lenka Matochová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul 1/2
06.10.2020 - Brno
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Stavební zákon v praxi územních samosprávných celků
06.10.2020 - Zlín (okres Zlín)
Lektor: JUDr. Stanislava Neubauerová, JUDr. Jana Vašíková,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Stavební zákon v praxi územních samosprávných celků
08.10.2020 - Zábřeh (okres Šumperk)
Lektor: Ing. Vladimíra Helebrantová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
08.10.2020 - Blansko (okres Blansko)
Lektor: Mgr. Vít Křížka,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Střet zájmů a podjatost ve veřejné správě
08.10.2020 - České Budějovice (okres České Budějovice)
Lektor: JUDr. Lukáš Glaser,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Aplikace zákona o registru smluv v praxi územních samosprávných celků
08.10.2020 - Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Lektor: Mgr. Ludvík Matoušek,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Správní řád od A do Z - Doručování
09.10.2020 - Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Marek Chadima,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Ochrana životního prostředí na úrovni obcí
13.10.2020 - Brno
Lektor: JUDr. Tereza Snopková Ph.D.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Místní poplatky v praxi obcí: Správa místních poplatků dle daňového řádu – zvláštní část
13.10.2020 - Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Lektor: Mgr. et Ing. Radka Malinová,
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Projektové řízení
13.10.2020 - Žamberk (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Aleš Přichystal,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Krizové řízení na úrovni obcí v praxi
13.10.2020 - Pardubice
Lektor: Ing. Karel Malinovský,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Vady řízení
13.10.2020 - Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Lektor: JUDr. Milan Cigánek LL.M.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

Průvodce veřejnými zakázkami – praxe při zadávání veřejné zakázky
13.10.2020 - Planá (okres Tachov)
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Základní principy fungování obce
13.10.2020 - Plzeň (okres Plzeň)
Lektor: JUDr. Jan Horník Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Místní poplatky v praxi obcí - Zákon o místních poplatcích
13.10.2020 - Ústí nad Labem-město
Lektor: Ing. Karel Kult,
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Mareš,
Anotace kurzu

Místní poplatky v praxi obcí: Správa místních poplatků dle daňového řádu – obecná část
14.10.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Rozpočtové hospodaření obcí
15.10.2020 - Česká Třebová (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Ing. Miroslava Vojtíšková,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
15.10.2020 - Holice (okres Pardubice)
Lektor: Mgr. Michal Desenský,
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul 1/2
15.10.2020 - Litoměřice (okres Litoměřice)
Lektor: Mgr. Marek Chadima,
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Mareš,
Anotace kurzu


Správní řád od A do Z - Judikatura v praxi územních samosprávných celků
15.10.2020 - Frýdek-Místek (okres Frýdek-Místek)
Lektor: Ing. Bc. Roman Krčil,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu


Hospodaření a nakládání s majetkem obce
15.10.2020 - Nová Paka (okres Jičín)
Lektor: JUDr. Lukáš Váňa,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Průvodce veřejnými zakázkami – Praxe při zadávání veřejné zakázky
16.10.2020 - Broumov (okres Náchod)
Lektor: Mgr. Veronika Svobodová,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Úřední deska přehledně a v příkladech
20.10.2020 - Broumov (okres Náchod)
Lektor: Antonín Metál MPA,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul 2/2 (dvoudenní kurz 22.9. a 20.10)
20.10.2020 - Sezemice (okres Pardubice)
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Základní principy fungování obce 1/2
20.10.2020 - Kutná Hora (okres Kutná Hora)
Lektor:
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Základní principy fungování hlavního města Prahy 1/2 (dvoudenní kurz 20.10. a 27.10.)
20.10.2020 - Praha
Lektor: JUDr. Blanka Žáčková,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Elektronizace veřejné správy
20.10.2020 - Brno
Lektor: Ing. Tomáš Lechner Ph.D.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Stavební zákon v praxi územních samosprávných celků
20.10.2020 - Ostrava
Lektor: JUDr. Miluška Jarošová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

3E v praxi ÚSC: Moderní metody finančního plánování a investičního rozhodování
21.10.2020 - Praha 4
Lektor: Ing. Michal Svoboda PhD.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
22.10.2020 - Trhové Sviny (okres České Budějovice)
Lektor: Mgr. František Malý,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Průvodce veřejnými zakázkami – Úvod do problematiky zadávání veřejných zakázek
22.10.2020 - Ústí nad Orlicí (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Veronika Svobodová,
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z - Judikatura v praxi územních samosprávných celků
22.10.2020 - Šlapanice (okres Brno-venkov)
Lektor: JUDr. Milan Cigánek LL.M.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Opravné prostředky
22.10.2020 - Prostějov (okres Prostějov)
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul 2/2
22.10.2020 - Litoměřice (okres Litoměřice)
Lektor: Mgr. Marek Chadima,
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Mareš,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z - Judikatura v praxi územních samosprávných celků
27.10.2020 - Brno
Lektor: JUDr. Milan Cigánek LL.M.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Základní principy fungování hlavního města Prahy 2/2 (dvoudenní kurz 20.10. a 27.10.)
27.10.2020 - Praha
Lektor: JUDr. Blanka Žáčková,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
29.10.2020 - Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Lektor: Mgr. Vít Křížka,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Vady řízení
29.10.2020 - Lysá nad Labem (okres Nymburk)
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Elektronizace veřejné správy
03.11.2020 - Plzeň (okres Plzeň)
Lektor: Jan Frk,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Agenda přestupků v podmínkách územních samosprávných celků
03.11.2020 - Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Lektor: JUDr. Pavel Vetešník,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Správní řád v rozhodovací praxi orgánů územních samosprávných celků - základní modul 2/2
03.11.2020 - Brno
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Územní plánování v praxi územních samosprávných celků
03.11.2020 - Blansko (okres Blansko)
Lektor: Mgr. Veronika Doležalová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Ochrana životního prostředí na úrovni obcí
03.11.2020 - Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav)
Lektor: JUDr. Tereza Snopková Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Územní plánování v praxi územních samosprávných celků
05.11.2020 - Praha
Lektor: Ing. Roman Vodný Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Interní předpisy obce
05.11.2020 - Pacov (okres Pelhřimov)
Lektor: Mgr. Ing. Jiří Hořánek,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu v přípravě


Čeština v úřední praxi
06.11.2020 - Žamberk (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Miroslav Havel,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu v přípravě



Základní principy fungování obce 1/2 (kurz je dvoudenní 6.11. a 4.12.)
06.11.2020 - Chlumec nad Cidlinou (okres Hradec Králové)
Lektor: Mgr. Michal Bouška,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
10.11.2020 - Pardubice
Lektor: Mgr. Michal Desenský,
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu


Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
10.11.2020 - Jihlava (okres Jihlava)
Lektor: Mgr. Jan Schwaller,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z - Judikatura v praxi územních samosprávných celků
10.11.2020 - Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Lektor: JUDr. Milan Cigánek LL.M.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

Stavební zákon v praxi územních samosprávných celků
10.11.2020 - Plzeň (okres Plzeň)
Lektor: Ing. Vladimíra Helebrantová,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Místní poplatky v praxi obcí - Zákon o místních poplatcích
10.11.2020 - Brno
Lektor: Mgr. et Ing. Radka Malinová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Vady řízení
10.11.2020 - Broumov (okres Náchod)
Lektor: Mgr. et Ing. David Bohadlo Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Střet zájmů a podjatost ve veřejné správě
10.11.2020 - Chomutov (okres Chomutov)
Lektor: Jan Horník,
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Mareš,
Anotace kurzu


Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
10.11.2020 - Ostrava
Lektor: PhDr. Irena Hajzlerová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z - Doručování
11.11.2020 - Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Lektor: Ing. et Bc. Petr Kameník,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
12.11.2020 - České Budějovice (okres České Budějovice)
Lektor: Mgr. František Malý,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Agenda přestupků v podmínkách územních samosprávných celků
12.11.2020 - Dobříš (okres Příbram)
Lektor: Mgr. David Marek,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


3E v praxi ÚSC: Nákladově užitkové metody
18.11.2020 - Praha 4
Lektor: Ing. Michal Svoboda PhD.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Aplikace zákona o registru smluv v praxi územních samosprávných celků
19.11.2020 - Ústí nad Orlicí (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Mgr. Ludvík Matoušek,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
19.11.2020 - Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Lektor: JUDr. Martin Kakrda,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
19.11.2020 - Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Lektor: PhDr. Irena Hajzlerová,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Agenda oprávněných úředních osob
19.11.2020 - Holice (okres Pardubice)
Lektor: Mgr. Marek Chadima,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z – Agenda oprávněných úředních osob
19.11.2020 - Praha 1
Lektor: JUDr. Eva Šarapatková,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Čeština v úřední praxi
20.11.2020 - Pacov (okres Pelhřimov)
Lektor: Mgr. Miroslav Havel,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu v přípravě


Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
24.11.2020 - Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Lektor: PhDr. Jitka Janečková,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

Základní principy fungování obce
24.11.2020 - Kutná Hora (okres Kutná Hora)
Lektor: JUDr. Jan Horník Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
24.11.2020 - Ostrava
Lektor: Mgr. Vít Křížka,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu

Správní řád od A do Z - Judikatura v praxi územních samosprávných celků
24.11.2020 - Praha
Lektor: JUDr. Milan Cigánek LL.M.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Správní řád od A do Z - Doručování
24.11.2020 - Jihlava (okres Jihlava)
Lektor: Mgr. David Marek,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Elektronizace veřejné správy
26.11.2020 - Praha
Lektor: Ing. Tomáš Lechner Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
26.11.2020 - Jihlava (okres Jihlava)
Lektor: Ing. Bc. Ivana Hanáková Kosourová DiS.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Úřední deska přehledně a v příkladech
01.12.2020 - Plzeň (okres Plzeň)
Lektor: JUDr. Jan Horník Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Stavební zákon v praxi územních samosprávných celků
01.12.2020 - Praha
Lektor: Ing. Vladimíra Helebrantová,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu


Agenda přestupků v podmínkách územních samosprávných celků
01.12.2020 - Jihlava (okres Jihlava)
Lektor:
Kontaktní osoba:
Anotace kurzu

Hospodaření obcí - rozpočet a finanční kontrola
01.12.2020 - Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Lektor: Ing. Miroslava Vojtíšková,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Agenda přestupků v podmínkách územních samosprávných celků
01.12.2020 - Pacov (okres Pelhřimov)
Lektor: Mgr. David Marek,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Krizové řízení na úrovni obcí v praxi
01.12.2020 - Brno
Lektor: Ing. Karel Malinovský,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu

Úvod do práva pro neprávníky
03.12.2020 - Pardubice
Lektor: Mgr. David Slováček,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Agenda přestupků v podmínkách územních samosprávných celků
03.12.2020 - Příbram (okres Příbram)
Lektor: Mgr. et Ing. David Bohadlo Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Vybrané otázky poskytování informací podle zákona č. 106/1999 Sb.
03.12.2020 - České Budějovice (okres České Budějovice)
Lektor: Mgr. František Malý,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Základní principy fungování obce 2/2 (kurz je dvoudenní 6.11. a 4.12.)
04.12.2020 - Chlumec nad Cidlinou (okres Hradec Králové)
Lektor: Mgr. Michal Bouška,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Aplikace zákona o registru smluv v praxi územních samosprávných celků
08.12.2020 - Plzeň 3
Lektor: JUDr. Lukáš Glaser,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Hospodaření obcí - rozpočet a finanční kontrola
10.12.2020 - Jihlava (okres Jihlava)
Lektor: Ing. Miroslava Vojtíšková,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Ochrana životního prostředí na úrovni obcí
15.12.2020 - Kutná Hora (okres Kutná Hora)
Lektor: JUDr. Tereza Snopková Ph.D.,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Rozpočtové hospodaření obcí
15.12.2020 - Ostrava
Lektor: Ing. Miroslav Matej Ph.D.,
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu


Elektronizace veřejné správy
15.12.2020 - Žamberk (okres Ústí nad Orlicí)
Lektor: Jan Frk,
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Vavrochová,
Anotace kurzu

Hospodaření a nakládání s majetkem obce
15.12.2020 - Praha 1
Lektor: JUDr. Blanka Žáčková,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Agenda přestupků v podmínkách územních samosprávných celků
15.12.2020 - České Budějovice (okres České Budějovice)
Lektor: JUDr. Hana Dvořáková MBA,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Aplikace zákona o registru smluv v praxi územních samosprávných celků
15.12.2020 -
Lektor:
Kontaktní osoba: Bc. Jan Michael Ritter,
Anotace kurzu


Informační modelování staveb (BIM) v praxi ÚSC
17.12.2020 - Karlovy Vary (okres Karlovy Vary)
Lektor:
Kontaktní osoba: Bc. Jan Písařík,
Anotace kurzu v přípravě


Správní řád od A do Z – Vady řízení
17.12.2020 - České Budějovice (okres České Budějovice)
Lektor: Mgr. Ivan Tobek,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu

Hodnocení a odměňování zaměstnanců v podmínkách územních samosprávných celků
17.12.2020 - Plzeň 3
Lektor: Mgr. Tereza Coufalová MBA,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu


Archivnictví a spisová služba územních samosprávných celků
19.01.2021 - Velvary (okres Kladno)
Lektor: Mgr. Jan Schwaller,
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Kuš,
Anotace kurzu