Právní poradna projektu ESO

Právní poradna projektu ESO


Projekt „Efektivní správa obcí“ nabízí pro své účastníky možnost využití bezplatného přístupu do právní poradny Svazu měst a obcí ČR dostupné na adrese www.poradnaproobce.cz.


Každý účastník projektu „Efektivní správa obcí“, který se zúčastnil alespoň jednoho školení realizovaného v rámci projektu, získává možnost exkluzivního bezplatného přístupu do právní poradny Svazu měst a obcí ČR s možností využití neomezeného nahlížení do rozsáhlé databáze právních rad, a to po dobu 30 dní.

Každý účastník, který splnil vzdělávání minimálně v rozsahu 40 hodin a zároveň alespoň 20 hodin bylo prezenční či on-line formou, získává možnost exkluzivního bezplatného přístupu do právní poradny Svazu měst a obcí ČR s možností využití neomezeného nahlížení do rozsáhlé databáze právních rad až do konce projektu (30. dubna 2023). Platí tedy, že čím dříve účastník vzdělávání splní, tím delší přístup získá.

Navíc každá obec, jejíž zastupitel či zaměstnanec se vzdělává v rámci projektu ESO, má v rámci právní poradny možnost bezplatného zodpovězení až 5 dotazů ročně od advokátní kanceláře.

Každý účastník projektu „Efektivní správa obcí“ obdržel e-mail s informacemi k přihlášení do právní poradny. Pokud jste e-mail neobdrželi, prosím kontaktujte nás na e-mailu info@poradnaproobce.cz, nebo na telefonním čísle 226 257 505.

www.poradnaproobce.cz