Aktuality ESO

ESO přidalo další e-learningový kurz

ESO přidalo další e-learningový kurz

autor Ing. Jan Slanec -
Počet odpovědí: 0

Vzhledem k aktuální situaci a vývoji pandemie způsobené onemocněním COVID-19 jsme dočasně pozastavili veškeré prezenční vzdělávací aktivity nabízené v rámci projektu „Efektivní správa obcí“.

Abyste nepřišli o veškeré možnosti rozšiřování svých odborných dovedností, připravili jsme pro Vás moderní vzdělávání formou e-learningu, které neustále doplňujeme o nová témata.

Dnes jsme pro Vás zpřístupnily e-learningový kurz "Zákon o obcích a předpisy související". Tento e-learning se skládá ze dvou modulů a to ze základního a pokročilého modulu. Jeho cílem je seznámit Vás s danou problematikou od základní až po pokročilejší problematiku.

Na našich webových stránkách www.projekteso.cz již teď naleznete akreditované e-learningové kurzy k problematice těchto oblastí:

  • Občanský zákoník a obce - základní modul
  • Občanský zákoník a obce - pokročilý modul
  • Uzavírání smluv obce podle občanského zákoníku
  • Veřejné zakázky a odpovědné zadávání
  • Zákon o obcích a předpisy související

Rovněž usilovně pracujeme na získání akreditace pro e-learningy vztahující se k tématům „Elektronické komunikace ve veřejných zakázkách“ a „Judikatura ke správnímu řádu v praxi obcí a krajů“.

Veškeré dostupné e-learningové vzdělávání na webových stránkách www.projekteso.cz je poskytováno zcela bezplatně.

V neposlední řadě bychom chtěli popřát především pevné zdraví Vám i Vašim blízkým a těšíme se na brzké setkání na některém z našich prezenčních kurzů.